On nie szuka związku, interesuje go tylko seks.

Znacie się już jakiś czas i chciałabyś wiedzieć, dokąd zmierza Wasz związek. Nie masz wątpliwości, że on pragnie seksu z Tobą. Za każdym razem, gdy się spotykacie, w końcu lądujecie w łóżku – głównie z jego inicjatywy. . Kontaktuje się z Tobą najczęściej późną porą i takie spotkania zawsze prowadzą do seksu, który zresztą jest fantastyczny.

Czujesz, że między Wami jest chemia, ale Ty chciałabyś więcej. Masz wrażenie, że relacja utknęła w miejscu i zastanawiasz się, dlaczego tak jest.

Być może odpowiedź jest bardzo prosta, on jest zainteresowany tylko seksualną relacją.

Spytasz, dlaczego? Ponieważ nie musi chcieć niczego więcej, to bardzo proste. Lubi Wasze intymne spotkania, ceni Wasz seks, ale nie szuka niczego więcej. Nie chce Ciebie jako swojej dziewczyny, nie planuje się z Tobą umawiać. Nie chce Cię lepiej poznawać, więc nie szuka okazji do głębszych i znaczących rozmów.

Taka sytuacja nie oznacza, że nie jesteś wystarczająco dobra dla niego, że coś jest z Tobą nie tak. Po prostu on jest typem mężczyzny, który potrzebuje kobiety tylko w celach seksualnych.

Nie chodzi o Ciebie.

Czasem kobietom trudno jest pamiętać, że emocje i uczucia nie dla każdego idą w parze z seksem. Są ludzie, którzy potrafią całkowicie oddzielić te dwa tematy i tak wolą.

Nie pragną tego samego co Ty. Szukacie dwóch różnych rzeczy, a niestety tylko jedno z Was dostaje to, czego chce.

Niektórzy faceci powiedzą Ci od razu, że nie szukają poważnego związku. Od Ciebie zależy, co z tą informacją zrobisz. Ale nawet jeśli on nie mówi tego wyraźnie, nie trudno jest się zorientować, że nie chce niczego więcej, zazwyczaj specjalnie tego nie ukrywają.

On może nie chcieć poważnego związku, ponieważ nie czuje się jeszcze na to gotowy. A może nigdy nie będzie gotowy, bo nie chce – woli poświęcać czasu i energię – jakiej wymaga praca nad dobrą relacją – no coś innego.

Przeczytaj także:   Pary, które mają niesamowite życie seksualne, robią te 13 rzeczy

Jeśli chodzi Ci po głowie, że na razie zgodzisz się, aby traktował Cię jedynie jako seksualną partnerkę i poczekasz, aż będzie gotowy właśnie Ciebie, nie rób sobie większych nadziei. Jeśli ktoś trafia do sekcji „seks bez zobowiązań”, istnieje niewielka szansa na to, że za jakiś czas zmieni status na kandydatkę do prawdziwego związku.

Nawet jeśli Wasze seksualne spotkania są bardzo częste i regularne, nie znaczy to, że jesteś dla niego wyjątkowa.

Jeśli zgodziłaś się na taki związek, to jest raczej pewne, że on będzie z tego korzystał, kiedy tylko przyjdzie mu ochota. Ale nie doszukuj się w tym niczego więcej.

Jeśli byłabyś dla niego kimś więcej, postarałby się zrobić Ci w swoim życiu miejsce.

Nie daj się złapać w pułapkę swojego ego i nie próbuj zmieniać jego zdania. Nikomu nic nie musisz udowadniać. Oczywiście, że jesteś warta bliskiego i głębokiego związku – po prostu nie z nim.

Jeśli czujesz potrzebę, że musisz coś z tą sytuacją zrobić – najlepiej zakończ tę relację. Znajdź kogoś, kto będzie dostrzegał w Tobie coś więcej. Kogoś, kto będzie chciał Cię poznać i zaoferuje więcej, niż tylko seksualne spotkania.

Twoja niepewność rujnuje Wasz związek? 5 sposobów, jak możesz ją powstrzymać.

Pary, które mają niesamowite życie seksualne, robią te 13 rzeczy

7 dyskretnych sygnałów, że Twój chłopak Tobą manipuluje i jest toksyczny.

Kim C. Drabek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Jak narcyz radzi sobie z zerwaniem?

sob Paź 10 , 2020
Właśnie udało Ci się zakończyć toksyczny związek, który bardziej przypominał piekło niż miłośną relację. Uwolniłaś się od narcyza.Na pewno nie było to łatwe, ale dokonałaś tego i należą Ci się gratulacje.Teraz możesz iść dalej i zacząć naprawdę żyć. Chcesz odetchnąć i cieszyć się życiem.Musisz jednak zachować czujność, bo zerwanie z […]